Twój telefon chce być modny + konkurs:)

Etui na telefon  nie tylko ma chronić nasz telefon przed różnymi uszkodzeniami i warunkami atmosferycznymi, ale ma również ładnie wyglądać. A wybór przeróżnych wzorów i kolorów jest bardzo duży. I myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Dostępne są etui,obudowy, pokrowce, futerały zarówno dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Wersja elegancka, klasyczna, dziecięca. Zwróciłam szczególną uwagę na ten damski pokrowiec na komórkę.Etui oraz kopertówka. Nadaje się nie tylko jako etui ale również można używać go jako portfela. Klasa i elegancja w jednym:) 

Taki pokrowiec może być też super pomysłem na prezent. Razem ze sklepem UbierzFona mam dla Was niespodziankę. Do wygrania dwa bony o wartości 50 zł na zakupy. Jeden można wygrać na blogu, drugi na moim profilu na Facebooku. Dodatkowo dla 3 osób będzie nagroda pocieszenia 3 kupony zniżkowe 25% na zakupy. 


 Żeby wziąć udział w konkursie należy w komentarzu wkleić link ze sklepu UbierzFona z etui na telefon, które spodoba ci się najbardziej oraz wyrazić chęć udziału w zabawie.   Konkurs trwa od 28 stycznia do 15 lutego. Po tym czasie podam jedego zwycięzce z bloga, drugiego z Facebooka. Powodzenia:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Do góry