Go green! - lipcowe pudełko

 Po ostatnim pudełku byłam bardzo rozczarowana.

BeGlossy kolory lata

  Chciałam nawet zrezygnować z zamawiania boxów. W lipcowym pudełku firma się poprawiła, a zawartość ledwo mieściła się w pudełku tzn. w torbie. Bo zamiast w pudełku kosmetyki przywędrowały w eko torbie, co uważam, za fajny i ciekawy pomysł. Takie urozmaicenie:) Taka torba zawsze się przyda. A oprócz torby było jeszcze:

1. Maskara AA Wings of color - 37,99 zł. Tuszy do rzęs nigdy dość. Zawsze się przydają. 


2. Bogaty krem do twarzy na noc Oilmedica - 39,90 zł. Ten krem był jeszcze w wariancie na dzień. Zawsze się cieszę z kremów do twarzy. Ten ma jeden minus, krótka data ważności, do września. 


3. Żel - olejek do mycia twarzy Tołpa - 17,99 zł
4. Pianka do higieny intymnej AA Eco - 15,29 zł


5. Balsam do ciała z ekstraktem z konopi Canabo - 14,99 zł
6. Krem do rąk Inelia Vegan - 7,50 zł


7. Fluid matujący Bielenda - 12,99 zł


8. Dwustronna tarka do stóp - 24,99 zł. To jest produkt dla klientów Vip. Nawet nie myślałam, że już załapałam się na Vipa więc to taka miła niespodzianka. 


I na koniec dwie próbki.

Wszystkich produktów było 8 plus oczywiście torba. A wartość pudełka przekracza cenę, jaką za niego zapłaciłam. Uważam, że ta edycja jest jedną z najlepszych. Oby więcej takich. Jak podoba Wam się zawartość?

Pozdrawiam***********************************************************************************

Wygląd stoiska wystawowego jest bardzo istotny. Dzięki niemu możemy zdobyć klienta. Albo też stracić, jeśli stoisko nie będzie wyglądało zachęcająco. Dlatego są firmy, które zajmują się projektowaniem takich stoisk z solidnych ram aluminiowych https://www.qubesystem.pl/. Warto czasami zaufać specjalistom:) 

Komentarze

:)