Lista niegrzecznych prezentów

 Nie sięgam często po książki składające się ze zbioru opowiadań. Wiadomo, niektóre się dobrze czyta, niektóre są słabe. Poza tym, wszystkie są krótkie i jak już polubimy się z bohaterami, historia się kończy, często zostawiając niedosyt. Ale tak to właśnie jest z opowiadaniami. Po tę książkę sięgnęłam dlatego, że są to opowiadania świąteczne, a ja lubię czytać takie świąteczne książki właśnie o tej porze roku. Lista niegrzecznych prezentów z księgarni Tania Książka. 


Lista niegrzecznych prezentów to kolejna świąteczna antologia przygotowana specjalnie dla wielbicielek gorących historii. Przekonaj się, czy w tym roku rozgrzeje cię równie mocno! Ta zima będzie pełna emocji! Dziesięć wyjątkowych polskich autorek zadbało o to, aby zimowe wieczory byłe naprawdę elektryzujące! Lista niegrzecznych prezentów to podarunek, którego nie sposób sobie odmówić. Opowiadania zawarte w tym zbiorze nie tylko pomogą ci wyczarować niezwykłą atmosferę, ale także sprawią, że odkryjesz swoje najskrytsze pragnienia! Wiesz już, czego będziesz sobie życzyć w te święta?

Gorące romanse, niespodziewane spotkania, głęboko skrywane sekrety i namiętności, którym tak łatwo ulec, gdy świat wokół ogarnia świąteczne szaleństwo – to wszystko czeka na ciebie w antologii Lista niegrzecznych prezentów. Nie ma znaczenia, czy byłaś grzeczna, czy nie, w tym roku prezenty dostają wszyscy!Książka składa się z dziesięciu opowiadań. Stworzyło ją dziesięciu autorów. Wszystkie powieści dzieją się w okresie świątecznym. W każdej powieści jest inna bohaterka. I każda szuka miłości. Niespodziewane spotkania, gafy i historie, w które ciężko uwierzyć. Najważniejsze, że wszystkie spotyka szczęśliwe zakończenie. Książkę czyta się szybko i już można poczuć ten świąteczny klimat. Niektóre opowiadania bardziej mi się podobały, inne troszkę mniej. Najbardziej spodobało mi się opowiadanie Alicji Sinickiej. Ale też nie było takiej historii, której nie dało się czytać. Wszystkie miały to coś.

Książka miła, łatwa i przyjemna. W sam raz na coraz dłuższe wieczory. Ciepły kocyk, herbatka i już mamy zestaw idealny.

Lubicie takie historie? Sięgacie po książki ze zbiorami opowiadań czy raczej takich unikacie?

Więcej takich i podobnych książek znajdziecie w Księgarni Tania Książka w dziale Nowości

PozdrawiamKomentarze

:)