Będziesz serca biciem - zapowiedź

 2 grudnia swoją premierę będzie miała książka "Będziesz serca biciem" . Okładka książki przyciąga wzrok. A sama książka może być super prezentem dla nastolatków. Książka dla nastolatków o nastolatkach. Czy warto będzie ją przeczytać?
Opis Wydawcy:

Będziesz echem moich marzeń

Jaga, uczennica wrocławskiego liceum, ciągle wpada na Jędrka, chłopaka z równoległej klasy. Początkowo zupełnie nie jest nim zainteresowana, jednak z czasem zaczyna się z nim spotykać. Dość szybko zauważa, że dla Jędrka ich relacja jest całkowicie naturalna, za to w niej wzbudza mnóstwo wątpliwości. Bliskość obcego w sumie chłopaka wywołuje w niej skrajne odczucia. Zwłaszcza, kiedy okazuje się, że Jędrzej ma bardzo konkretną wizję ich związku, a w dodatku jest chorobliwie zazdrosny.

Będziesz serca biciem to ciepła niczym jesienna kawa popijana w wełnianym swetrze opowieść o pierwszych miłościach nastolatek, związanych z tym wątpliwościach, a także ważnych dla młodych dorosłych tematach rodziny, związków czy seksu.Jak tylko przeczytam dam znać, czy warto? Lubicie książki o takiej tematyce? Sięgacie po książki dla nastolatków?

Pozdrawiam

Komentarze

:)