Książki na wakacje

Naczytałam się książek o Italii i teraz wycieczka tam jest na liście moich marzeń. Mam nadzieję, że do spełnienia:) Najpierw  była książka Tysiąc dni w Toskanii, a ostatnio te:Tamtego lata na Sycylii - autorka książki wraz z mężem trafia do posiadłości tajemniczej Toski. To miejsce jest zamieszkiwane przede wszystkim przez wdowy, wszędzie panuje atmosfera tajemniczości. Pewnego dnia Tosca postanawia podzielić się swoją ciekawą historią... Zakończenie książki zaskakuje.

Wakacje w Italii - osierocona Rosie nie może znaleźć sobie miejsca w życiu. Pewnego razu wybiera się wraz z przyjaciółkami na wakacje do Włoch i tam poznaje przystojnego Włocha. Jednak Enzo nosi w sobie pewną tajemnicę. Książka o miłości, o pasji. Razem z Rosie poznajemy smaki kuchni włoskiej, a nawet możemy zachwycać się pięknymi krajobrazami. Aż by się chciało tam być. 

Obie książki są idealne na wakacje i na pewno zachwycą każdego miłośnika Italii:) 

We Włoszech byłam tylko przejazdem i nawet udało mi się napić włoskiej kawy. Ale teraz czuję niedosyt. Może kiedyś tam się znowu wybiorę:) Jakie chcielibyście miejsca odwiedzić? Co pozostaje na Waszej liście marzeń???


Pozdrawiam

Komentarze

sejf

:)