Jak wybrać idealną salę weselną

 Chyba każda kobieta, jak już znajdzie tego idealnego kandydata na męża, marzy o idealnym ślubie i weselu. Piękna biała suknia, długi welon, piękna romantyczna sceneria. Przygotowań jest mnóstwo, trzeba zadbać o każdy szczegół,  bo przecież to ma być najpiękniejszy dzień w życiu. Pamiętam swoje przygotowania do ślubu. Było dużo załatwień, stresu, ale warto dobrze się przygotować. Ten dzień mamy zapamiętać na zawsze:)
Żeby było pięknie, idealnie i romantycznie warto poszukać tej idealnej sali na wesele. Wybór sal weselnych jest bardzo duży i często trudno się zdecydować. Ale jak już znajdziemy to idealne miejsce to warto termin sali zarezerwować odpowiednio wcześniej.


 Przy wyborze sali warto pamiętać aby jej wielkość była odpowiednia do ilości zaproszonych gości. Jeśli chodzi o koszty, które chyba są jedną z ważniejszych rzeczy, warto wziąć pod uwagę czy w ramach ceny za "talerzyk" mamy zagwarantowane takie produkty i usługi jak:
- dekoracje sali
- ciasta, słodycze, alkohol
- nielimitowane napoje: kawa, herbata, soki, woda
- parking dla gości


Bardzo ważna jest również lokalizacja sali weselnej. Miejsce w centrum miasta czy poza miastem? A może sala z pięknym widokiem np. na jezioro, las, ogród?
Jedzenie to kolejny ważny element, który trzeba wziąć pod uwagę przy wyborze sali. Dobre jedzenie i odpowiednia muzyka sprawią, że goście uznają wesele za bardo udane. 

 Kelnerzy i kelnerki odgrywają również bardzo ważną rolę. Dobry kelner powinien być grzeczny, uśmiechnięty i właściwie niewidoczny, a gościom nie powinno niczego brakować. 
Jeśli znaczna część zaproszonych przez nas gości przyjeżdża z daleka, najeży wziąć pod uwagę organizację noclegu i sprawdzić czy wybrany dom weselny posiada pokoje dla gości. 
Miłym gestem jest gdy dom weselny oferuje młodej parze prezent, w postaci darmowego pokoju dla nowożeńców. Dwór Korona Karkonoszy to miejsce w sam raz na wymarzone wesele. Charakteryzuje się pięknymi wnętrzami, dobrym jedzeniem, bazą noclegową. W takim miejscu każde wesele będzie niepowtarzalne i wyjątkowe.

Jakie miejsce wybralibyście na swoje wymarzone wesele? 

wpis powstał przy współpracy z Dworem Korona Karkonoszy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Do góry