Współpraca ze sklepem Samuel

Witam serdecznie. Dziś będzie o mojej nowej współpracy ze sklepem Samuel:)
Trochę o sklepie:

    
http://sklepsamuel.pl/
                sponsorem notki jest sklep Samuel
Naszym celem, celem sklepuSamuel.pl  jest promowanie ekologicznego stylu życia, a przede wszystkim naturalnego, a więc najlepszego dla każdego z nas. Cenimy życie zgodne z prawami natury, bo natura jest tak zaprojektowana, by jak najlepiej służyła człowiekowi, by dawała mu wszystko, czego potrzebuje do życia, zdrowia i szczęścia. Korzystając z nabytych doświadczeń, chcemy zaoferować naszym klientom nie tylko zdrowe i smaczne produkty, ale i naturalne kosmetyki dla każdego.

Wierzymy, że najlepszym sposobem na zachowanie młodości, zdrowia i dobrego samopoczucia jest dostarczanie organizmowi witamin, soli mineralnych oraz mikroelementów pochodzących wprost z natury. Właśnie dlatego wszystkie nasze produkty są w 100% organiczne
i poszczycić się mogą certyfikatem BIO.
 
Piękno da się pielęgnować… Uroda w zgodzie z naturą… Piękno jest wyrazem dobrego samopoczucia i satysfakcji. Dla wymagających klientów eubiona oferuje sześć serii produktów, które łączą codzienną pielęgnację z niepodrobionymi składnikami naturalnymi i z kojącym uczuciem niepowtarzalnej ulgi dla duszy jak i ciała. Linie FACE, BODY, ACTIVE, SENSITIVE, HAIR i SUN zaliczają się do certyfikowanych ekologicznych kosmetyków z ekologicznych upraw.
 
 
 Dla gwarantowanej jakości kosmetyków eubiona używamy tylko wysokiej jakości, naturalne składniki: cenne oleje naturalne, ekstrakty ziołowe i szlachetne ekstrakty kwiatowe. Produkty eubiona: • są wytwarzane w sposób zeroemisyjny (CO2 neutral) • większość produktów eubiona jest odpowiednia dla wegan - wyjątek stanowią balsamy do ust oraz seria z miodem (czysty, nieprzetworzony miód) •
 
 Szampony i żele pod prysznic eubiona zawierają wyłącznie łagodne, cukrowe substancje myjące, które nie zanieczyszczają środowiska i ulegają całkowitej biodegradacji w czasie do 48 godzin, tak więc nie wpływają negatywnie na mikroorganizmy żyjące w wodzie • produkty eubiona nie zawierają sztucznych konserwantów, barwników ani zapachów • nie zawierają także silikonów ani pochodnych przemysłu petrochemicznego • podlegają regularnym kontrolom i certyfikacji przez ECOCERT i otrzymały certyfikat dla kosmetyków naturalnych i organicznych w zgodzie ze standardami tej organizacji.
 
 
 Eubiona jest marką niemiecką, ale nazwa eubiona pochodzi od greckiego słowa „eubios”, które oznacza „dobry” oraz „dobrze”. I tak marka łączy w sobie „organiczność”, „przyjazność dla środowiska naturalnego” oraz „bliskość natury”. Jakość może być zagwarantowana… Produkty eubiona spełniają rygorystyczne wytyczne certyfikatu ECOCERT. ECOCERT jest obecnie największy niezależnym stowarzyszeniem kontrolującym w Europie. ECOCERT kontroluje zarówno składniki, jak i również produkcję w zakresie: • Składu produktów końcowych • Metody przetwarzania składników • Cyklu produkcji • Ochrony środowiska • Opakowania • Etykietowania Ecocert jest międzynarodowym, niezależnym stowarzyszeniem kontrolującym, działającym w zakresie ochrony środowiska. Jego główna siedziba znajduje się we Francji. Od 2002 roku ECOCERT zajmuje się kontrolowaniem jakości kosmetyków ekologicznych. Stworzyło do tego dwa określenia, o różnych kryteriach.
 
 Znakiem "ekologiczne i biologiczne kosmetyki" mogą być oznakowane produkty, w których ilość stosowanych surowców pochodzenia naturalnego wynosi przynajmniej 95%, z których również przynajmniej 95% musi pochodzić z upraw biologicznych. Określeniem "biologiczny kosmetyk" są opatrzone produkty, których surowce naturalne pochodzące z biologicznych upraw stanowią przynajmniej 50%. Pozostałe kryteria stosowane przy kontroli obu klas produktów: • zakaz stosowania surowców (roślinnych, jak i zwierzęcych) modyfikowanych genetycznie • surowce pochodzenia zwierzęcego uzyskiwane tylko ze zwierząt żywych (np.mleko, miód) • zakaz testowania produktu końcowego na zwierzętach • rezygnacja z syntetycznych substancji zapachowych i barwiących • zakaz stosowania sztucznych tłuszczy, olejów, silikonów, parafiny i innych substancji uzyskiwanych przy destylacji ropy naftowej • emulgatory PEG są zabronione • jako konserwanty dozwolone są m. in. następujące substancje: kwas benzoesowy, kwas mrówkowy, kwas sorbinowy, salicylowy i ich sole • w celu odkażenia surowców do produkcji kosmetyku, jak i produktu końcowego, rezygnacja z radioaktywnego naświetlania. Ecocert nadała dotychczas certyfikat około 1100 kosmetyków pochodzących od 80 producentów, z czego większość pochodzi z Francji.
Wszystkie produkty sklepuSamuel.pl posiadają certyfikaty.
Zapraszamy zatem do odwiedzenia sklepu www.sklepsamuel.pl oraz polubienie na Facebook`u www.facebook.com/sklepsamuel i udziału w licznych zabawach. Informujemy z radością, że już niebawem i u nas konkurs pod patronatem sklepuSamuel.pl.
                                                                 * * *
Zapraszam wszystkich na stronę sklepu http://sklepsamuel.pl/. Już niedługo będę miała dla Was konkurs, w którym do wygrania będę właśnie produkty z tego sklepu:))) Pozdrawiam:)
 
 
 

 

16 komentarzy:

 1. Myślę,że to wspaniałe produkty.Zaraz idę oglądać:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję współpracy :)
  Produkty ze sklepu wyglądają bardzo obiecująco, świetnie że organiczne i skład kosmetyków ładnie się prezentuje, tylko kupować ! :)
  Czekam na konkurs :)
  Pozdrawiam słonecznie :)))

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też uważam, że najlepsze i najzdrowsze są dla nas kosmetyki naturalne! Zaraz odwiedzę stronę tego sklepu :)
  Pozdrawiam serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Odpowiedzi
  1. Obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby nasze współprace blogowe były do obu stron udane.
   Pozdrawiamy
   SklepSamuel

   Usuń
 5. Ekstra. Byle nie było takich szopek jak z Choisee...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aferę Choisee wywołała swoim nagannym postępowaniem właścicielka firmy. Jak setki i innych my zostaliśmy również poszkodowani otrzymując olbrzymie ilości produktów, którym znacznie wydłużono terminy przydatności. My również celowo byliśmy wprowadzani w błąd poprzez informacje jakie nam udzielano ze strony firmy Choisee. Niemniej złożyliśmy doniesienie do prokuratury, która zarówno w Rudzie Śląskiej jak i Kołobrzegu prowadzi czynności w związku z właścicielką firmy. W materiale dowodowym prokuratury znajduje się również dokumentacja blogów oraz strony fanpage facebook firmy Choisee, która przez właścicielkę została skrupulatnie oczyszczona i lśni naturalnością. Dla informacji z naszej strony nie został usunięty jakikolwiek post - 2 posty partnera właścicielki Chosiee obrażały naszych fanów - zostały zabezpieczone, usunięte, a osoba ta zablokowana. Mimo, że posiadamy pełen magazyn produktów feralnej firmy Choisee, bezwzględnie (z wyjątkiem paru mydeł) wycofaliśmy je ze sprzedaży. Postawa firmy Choisee jest dla nas nie do przyjęcia, a sprawę rozstrzygnie prawomocnym wyrokiem Sąd. Sanepid dokonujący kontroli w miejscy produkcji wykazał przeterminowane produkty. W chwili obecnej w asortymencie naszego sklepu po reorganizacji znajdują się produkty uczciwych producentów, produkty naturalne w przeciwieństwie do chemicznych Choisee, produkty cieszące się certyfikatami. Długo trwała reorganizacja naszej firmy, ale dużo o produkcji kosmetyków się w tym czasie nauczyliśmy, zobaczyliśmy profesjonalizm, proces konfekcjonowania produktów. Mieliśmy tutaj porównanie w tym co pokazano nam w Choisee, dlatego bezwzględnie i bezpowrotnie produkty Choisee zostały przez nas wycofane. Dla nas nie przemawia ładne opakowanie i cukierkowa etykietka - nie przemawia i przemawiać nie będzie. Żal nam, gdy osoby nie mające wiedzy o składach naturalnych łudząc się, "Ch.... Natural Cosmetics" jak nazwa wskazuje - to produkty naturalne. Nasze nowe współprace zostały odpowiednio przygotowane i nie zakładamy, aby kolejny raz paść ofiarą nieuczciwości, ignorancji, etc. Choisee to inna firma i za jej działania SAMUEL nie odpowiada, możemy jedynie zainteresowanym, a poszkodowanym pomóc w dochodzeniu ich praw jako Klientów.

   Usuń
 6. Naturalność górą! Trzeba zweryfikować ich stronkę ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapraszamy do weryfikacji. Produkty naturalne w większości z certyfikatami. Niebawem nowe produkty oraz informacje o certyfikatach, skomplikowanych procedurach ich nadawania.\
   Sklep Samuel

   Usuń
 7. Widziałam asortyment tego sklepu, na bieżąco obserwuję ich nowości przez Fb :) Wiele kosmetyków mi się podoba i chętnie bym je przetestowała, ale ceny są dosyć wysokie. Dlatego z przyjemnością wezmę udział w konkursie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do udziału w konkursie oczywiście zapraszamy. Niemniej już niebawem w asortymencie naszego sklepu kolejne produkty nowych producentów w tym serie kosmetyków naturalnych dla młodzieży w znacznie niższych cenach. Na cenę ma wpływ jakość produkty i jego naturalne pochodzenie. Proszę zwrócić uwagę, że produkty naturalne są zwykle droższe od produktów nafaszerowanych chemią tym samym znacząco szkodliwych. Zapraszamy również do naszych zabaw na FB można zdobyć fajne zestawy oraz oryginalne próbki naszych produktów.
   Pozdrawiamy
   ZAŁOGA SklepuSamuel

   Usuń
 8. Fajnie byłoby wypróbować ich produkty :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo interesujący sklepik..ech i znowu pokusa dla portfela!

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Do góry