Historia pewnego prezentu - konkurs

Witam serdecznie
Myśląc już o prezentach przyszedł mi do głowy pewien pomysł. Pewnie każdy z Was pamięta jakąś historię związaną z prezentem świątecznym. I dlatego ogłaszam konkurs "Historia pewnego prezentu".  Przysyłajcie mi na maila Wasze historie. Temat możecie interpretować dowolnie tylko aby był związany z prezentem na Boże Narodzenie i historia musi być prawdziwa. W konkursie mogą brać udział również osoby nie posiadające bloga.

 
 Historie przysyłajcie do 20 grudnia. W osobnych postach będę publikować jedną historię i wybierając zwycięzcę będę brała pod uwagę Wasze komentarze. Oczywiście jest też przewidziana nagroda.  Zabawa już zaczyna się od dzisiaj:)) Mam nadzieję, że znajdą się chętni. Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego weekendu:))

4 komentarze:

 1. Aleś wymyśliła :D Podoba mi się. Jak coś sobie przypomnę to wezmę udział :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Hmmmm...mam pustkę w tym temacie póki co ale jeśli sobie coś ciekawego przypomnę to być może odważę się o tym opowiedzieć:)))

  OdpowiedzUsuń
 3. ja tu napiszę po za konkursem bo na konkurs historia się nie nadaje :))- chyba
  dostałam od Mikołaja prezent - słodycze jako małe dziecko a że mam brata 10 lat starszego i wtedy był bardziej przebiegły to zawsze mi wyjadał słodycze - więc by uchronić moje skarby schowałam je na noc sobie pod poduszkę :D:D wiadomo co zostało do rana z nich hehe
  pozdrawiam ciepło

  OdpowiedzUsuń
 4. A ja opowiem tylko jak chwilkę złapię i sklecę w całość tą moją historyjkę "0)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Do góry