Książkowe propozycje na świąteczny prezent

Dla lubiących czytać, książka zawsze będzie idealnym prezentem. A, że święta się zbliżają to poszperałam troszkę i znalazłam ciekawe nowości książkowe, które powinny znaleźć się w prezencie dla każdego mola książkowego. Książki ciepłe, przeważnie ze świąteczną nutką. Oto moje propozycje:

Siedem cudów - PrzybyÅ‚ek Agata 
1. "Siedem cudów"  - święta zbliżają się wielkimi krokami, ale Monika nie jest w świątecznym nastroju. Ciągle spotyka byłego chłopaka, a jej tato stracił pracę. Czy wydarzy się coś jeszcze niemiłego. Czy świąteczna atmosfera pomoże rozwiązać wszystkie problemy???


"Pejzaż z Aniołem" - Ada od śmierci swojego taty nie cierpi świąt. Ale w tym roku ma być inaczej, postanawia wyjechać w góry, odciąć się od świata. Nie spodziewała się, że właśnie wydarzy się coś, co całkowicie zmieni jej życie. 


"Zakochane Zakopane" - opowieść o miłości, w taki miejscu może zdarzyć się dosłownie wszystko:)


"Wszystkie nasze obietnice" - Quinn i Graham wierzą, że ich miłość przetrwa wszystko. Jednak po kilku latach w związku pojawia się rutyna, a para przeżywa kryzys. Co dalej stanie się z ich związkiem? 
Trzy życzenia - Książki 
"Trzy życzenia" - Natalia odnajduje swoje miejsce na ziemi w starym dworze na Mazurach. Co zmieni w życiu Natalii pojawienie się tajemniczego Damiana? 

Znalezione obrazy dla zapytania planeta singli 2 

"Planeta Singli 2"- Ania i Tomek przeżywają kryzys w związku i postanawiają się rozstać. Czy w tym wypadku sprawdzi się powiedzenie: stara miłość nie rdzewieje? 

Wszystkie te książki dostaniecie w księgarni internetowej niePrzeczytane.pl

Znacie te pozycje? Co ciekawego możecie jeszcze polecić?

Pozdrawiam


patronem wpisu jest księgarnia niePrzeczytane.pl 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Do góry