Jak przeżyć listopad?

Listopad to chyba najbardziej ponury i smutny miesiąc w roku. Chociaż akurat w tym roku to nie możemy narzekać. Ja w tym miesiącu czuję wiosnę, a synek przyniósł mi bukiet z fiołków i stokrotek:) Ale jak wiemy raczej ten miesiąc jest szalenie depresyjny.  Często się denerwowałam, ze jak tylko zniknął ze sklepów znicze to od razu pojawiają się dekoracje świąteczne. Przeszkadzało mi to, że za wcześnie jest tworzony ten świąteczny klimat, powinno być to wszystko dopiero od grudnia itd. Ale teraz myślę sobie dlaczego nie? Przecież  ten ponury miesiąc w roku dobrze jest jakoś rozweselić, nadać troszkę kolorów. Jak ciekawie przeżyć listopad? 

- Tak się akurat złożyło, że w tym miesiącu wypada nam rocznica ślubu, a w tym roku 10! Więc już na początku miesiąca planowałam przyjęcie z tej okazji. Wszystko idealnie się udało, a rocznica ślubu zawsze wywołuje wspomnienie. Chociażby zaręczyn:) W zaręczynach niektórzy lubią niespodzianki, niektórzy niekoniecznie. Ale obojętnie w jakim miejscu te zaręczyny się odbywają, czy są niespodzianką dla przyszłej panny młodej, czy nie, najważniejszy w tym wszystkim jest pierścionek zaręczynowy:) I najlepiej jakby to były pierścionki zaręczynowe z brylantem! Wybór jest ogromny złoto tradycyjne, złoto białe, różne wzory i modele i oczywiście różne ceny. 


 
Taki pierścionek to pamiątka na całe życie. I właśnie z okazji rocznicy ślubu przyjemnie jest powspominać moment zaręczyn, wybór wymarzonego pierścionka:) 

- w listopadzie lubię już zacząć robić dekoracje świąteczne. I często moje parce znajduję się w prezentach dla najbliższych:) 


- w listopadzie zaczynam powoli myśleć o prezentach i staram się powoli kupować, żeby przed samymi świętami mieć mniej na głowie. Zresztą nie lubię odkładać takich rzeczy na ostatnią chwilę

- listopad, to miesiąc, w którym chętniej siedzimy w domu. W wolnej chwili umilam sobie czas ciepłą herbatką, ciekawą książką i filmem. A wieczorami często zapalam świece i marzę o kominku:)- w listopadzie w kinach pojawiają się świąteczne filmy. W tym roku brakuje mi Listów do M. Może doczekamy się kontynuacji? Ale pomimo tego warto nadrobić kinowe zaległości:)

Listopad wcale nie musi być ponury. A jaki będzie to zależy w dużej mierze od nas samych. A jeśli chodzi o dekoracje świąteczne to w listopadzie w sklepach to jest to do przełknięcia, ale dekoracje świąteczne w lecie ( tak, były sklepy z takim asortymentem) to już duża przesada! 

A jak wygląda Wasz listopad?

Pozdrawiam


patronem wpisu jest sklep staviori.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Do góry