Firmowe biura nie muszą być nudne

Jeśli nie możesz pozwolić sobie na remont, a chcesz koniecznie coś zmienić w swoim domu, to co robisz? Najprościej jest kupić nowe poszewki na poduszki do salonu, narzutę na łóżko, albo nowe firanki. Dobrze też w tej roli sprawdzają się plakaty na ścianę, obrazy, naklejki  albo fototapety. Wybór wszystkiego jest ogromny. Odmienić możemy każde pomieszczenie, nawet nudne firmowe biuro. W takim odmienionym miejscu, pracować jest o wiele przyjemniej, a praca nie będzie tylko przykrym obowiązkiem. Przyjrzyjmy się kilku takim odmienionym miejscom.

1. Miejsce pracy szalonego artysty - biuro ciekawe, panuje w nim artystyczny nieład, nie każdy mógłby się skupić na pracy w takim miejscu, ale szalony artysta jak najbardziej:) 
2. Biuro minimalisty -  wszystko ograniczone do minimum, na biurku tylko niezbędne rzeczy, nic niepotrzebnego nie ma tutaj miejsca, a na ścianie wystarczy, jak będzie tylko jeden plakat.
3. Biuro w typowo męskim wydaniu-  ciemne meble, filiżanki, na ścianie fototapeta złożona z różnych wyrazów. Męski świat:)
4. Kolejne miejsce pracy przeznaczone bardziej dla mężczyzn. Dominują ciemne kolory i jedna fototapeta na całej ścianie
5. Kobiecy świat - dominuje biel, nawet laptop jest tego koloru, natomiast kolorowa fototapeta na ścianie dodaje temu wnętrzu ciepła i przytulnościźródło zdjęć

Więcej ciekawych plakatów, fototapet oraz obrazów znajdziecie na stronie http://pixers.pl/

Które biuro podoba Wam się najbardziej? W jakim miejscu chcielibyście pracować? Szalony artysta, minimalista, czy raczej kobiece klimaty?

wpis powstał przy współpracy z Pixers.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Do góry