Kobiety kochają perfumy

Już w czasach starożytnych kobiety kochały ładne zapachy. Wcierały w okolice nadgarstków i szyi olejki zapachowe. Kobiety rodzą się z miłością do zakupów i perfum. Tak już mamy. Jeśli jesteś kobietą to kochasz perfumy i na pewno masz w domu kilka różnych flakoników.  

Perfumy mają to do siebie, że pachną inaczej na każdej kobiecie, ich zapach dostosowuje się do zapachu skóry. Jeśli poczujemy zapach swoich ulubionych perfum to zwiększa się ilość wydzielanych feromonów i dzięki temu stajemy się bardziej pociągające dla mężczyzn:) Podobno kobiety częściej wybierają takie perfumy, które podkreślają ich naturalny zapach. 

Dobrze dobrane perfumy poprawiają humor, uspokajają albo dodają energii. Jak najlepiej dobrać perfumy? Często wąchamy korki flakonu, albo spryskujemy papierowe paski co niestety nie jest najlepszą metodą na dobranie perfum. Najlepiej spryskać się na nadgarstkach lub w zgięciach łokci, albo uperfumowaną chusteczkę włożyć sobie na kilka godzin za stanik. Ciekawostką jest to, że nasz nos potrafi rozróżnić tylko trzy, cztery zapachy, dlatego lepiej nie przesadzać z testowaniem perfum jednego dnia. 
Pamiętaj:
- przechowuj perfumy z dala od światła i ciepła
- nigdy nie mieszaj ze sobą zapachów, najlepiej używać całego zestawu linii zapachowej np: balsamy, dezodoranty, kremy
- co jakiś czas dobrze jest zmienić perfumy, ponieważ nasz nos przyzwyczaja się do zapachów
-  dobieraj perfumy do pory dnia, rano łagodniejsze zapachy, wieczorem możemy troszeczkę poszaleć i użyć mocniejszych perfum 
- dobieraj perfumy do pory roku, latem lekkie owocowe, zimą bardziej intensywne z nutą orientu albo kwiatowe

Mężczyźni, wiecie jak sprawić przyjemność swoim kobietom? Perfumeria to idealne miejsce, zabierzcie je tam i pozwólcie zaszaleć. Po takim wyjściu miły wieczór gwarantowany:))) Bo my kobiety po prostu kochamy perfumy. 

wpis powstał przy współpracy ze sklepem http://www.e-glamour.pl/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Do góry