Dla moli książkowych

Miłość do czytania książek wyssałam chyba z mlekiem matki. Od dziecka lubiłam czytać i tak mi już zostało. Mój tato zawsze gromadził dużo książek, w czasach kiedy nic nie było w sklepach, kupić książkę było dużym wyzwaniem. Jemu to się udawało. Teraz książek mamy pod dostatkiem, a podobno czytamy coraz mniej.
Planuję u siebie w domu zrobić biblioteczkę, chcę wszystkie książki mieć na jednym miejscu. Patrzę na te zdjęcia i marzę o takim książkowym  miejscu.






źródło
 Macie w domu biblioteczki, czy raczej nie przepadacie za książkami???
Pozdrawiam:)

9 komentarzy:

 1. Książki czytam, ale takich zbiorów dużych nie posiadam by zakładać domową biblioteczkę:)

  OdpowiedzUsuń
 2. uwielbiam czytać i marzy mi się taka biblioteczka w domu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. To mi się najbardziej podobają gabloty i to jeszcze oszklone ach...... no niestety stosy książek kojarzą mi się z kurzem hihi to chyba efekt programów zagranicznych ;)
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. książki wraz z mężem uwielbiamy...szukamy na targach staroci, w naszych domach rodzinnych ze strychów pozbieraliśmy chyba wszystko już, na wyprzedażach bibliotek kupujemy ;) znajomi nim wyrzucą jakieś książki pytają najpierw nas czy chcemy...miejsca mamy mało...książki na 4 regałach dopiero a jeszcze kilka wypasionych pudeł czeka na rozpakowanie i ulokowanie GDZIEŚ :)
  inspiracje super...
  :)

  OdpowiedzUsuń
 5. na taką wypasioną biblioteczkę nie miałabym miejsca,ale mam regał i swoje ulubione lektury :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wiesz Gosiu, kocham książki i to od maluszka:) też tę pasję wyssałam:))) Marzy mi się biblioteczka ale niestety żadna z powyższych bo ja również uwielbiam porządek i zmęczyła bym się w takich pomieszczeniach. Czułabym się przytłoczona. Książki układam równiutko co do milimetra:/ od najwyższej do najniższej.
  Tak już mam. Ale kiedyś pokazywałaś takie książkowe pokoiki w innym poście i pamiętam, że mi się szalenie podobały:)

  OdpowiedzUsuń
 7. hihi właśnie sprzątam swoja biblioteczkę w pawdzie mini w porównaniu do tych ale zawsze coś
  też lubię książki czytać ale nie wyssałam tego z mlekiem matki bo u mnie raczej nikt nie czytał te książki co mam to mój własny dorobek:-)

  pozdrawiam ciepło

  OdpowiedzUsuń
 8. Uwielbiam oglądać takie zdjęcia :) Mi wiecznie brakuje miejsca na książki, co kupię nowy regał to zaraz się znowu kończy...

  OdpowiedzUsuń
 9. Wspaniałe miejsca, uwielbiam takie biblioteczki - mają duszę

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Do góry