Ankieta

Kochani mam do Was znowu prośbę, tym razem nie chodzi o głosowanie na Bloga Roku. Chciałabym, żebyście wypełnili ankietę znajdująca się na u góry na pasku bocznym. Pytanie: Co zmienić na blogu? Takie różne myśli chodzą mi po głowie i już podjęłam pewną decyzję, ale jeszcze chcę sprawdzić czy słuszną, dlatego jest ta ankieta. Można wybrać kilka odpowiedzi. Bardzo proszę o szczerość, to dla mnie bardzo ważne.
 Dziękuję:))

7 komentarzy:

 1. Zrobione:) zaglądam do Ciebie od jakiegoś czasu, ale nigdy się nie udzielałam:) dzisiaj jednak, skoro mam głos;) głosuję, byś pisała WIĘCEJ o sobie;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zagłosowałam ^^ <3

  http://luxwell.blogspot.com/2015/02/day-without-desire.html

  OdpowiedzUsuń
 3. To i ja poklikałam ;)
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Więc i ja się udzieliłam w ankiecie:) Dodam jeszcze, że ja bym chętnie widziała te inspiracje, które pokazujesz na blogu: Stare Pianino, właśnie tutaj. Tak myślę, że tutaj bardziej pasują, choćby ze względu na tytuł bloga. A "Stare Pianino" kojarzy mi się z takim kameralnym miejscem i takie bardzo mi się podoba. Czyli, Twoje prace w roli głównej! Ale to tylko moje szczere zdanie. Napisałam je tutaj, ponieważ w ankiecie nie było opcji: więcej inspiracji:)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Do góry