Ciekawy czerwiec i linkowe party


Czerwiec zaczął się bardzo ciekawie, bo od wieczoru panieńskiego mojej siostry. Dokładnie 1 czerwca spotkałyśmy się w babskim gronie, żeby spędzić ostatnie wolne dni przyszłej panny młodej.


Na wesele zabraliśmy ze sobą dzieci, ale to nie był dobry pomysł. Jak wyglądało takie wesele opisałam TUTAJ. Co jak co, ale ta moja biała sukienka sprawdziła się doskonale i bardzo jestem zadowolona, że akurat na nią się zdecydowałam:) Balerinki również spisały się idealnie .Miałam zabrać szpilki, ale ostatecznie z tego zrezygnowałam. Nie chciałam się katować, a te balerinki pasowały mi do wszystkiego. Mogłabym napisać, że przetańczyłam z nimi całe wesele, ale chyba lepiej napisać, że przetańczyłam z nimi przy wózku ( czy jakoś tak).
W tym miesiącu przypomniałam sobie, że mam swój sklepik, kiedy dostałam maila z wiadomością, że mam nowego poleconego. I jak tak sobie przypomniała to napisałam swoją opinię po dwóch latach prowadzenia takiego sklepu . Postanowiłam wprowadzić troszkę nowości i powstała flamingowa kolekcja tutaj:)

Z nowości to oczywiście  Chillbox, w tej edycji zdecydowanie czegoś zabrakło.


Zamówiłam też dwie książki. Mam miłą lekturę na wakacyjne wieczory:)


Dokładnie 27 czerwca 2012 roku napisałam swój pierwszy wpis na tym blogu. 6 lat błyskawicznie minęło a ja cieszę się, że dalej mogę prowadzić tego bloga, bo mam dla kogo:)
A w poniedziałek ja mam urodziny, ale to już lipiec:)))

A teraz miejsce dla Was. Jaki był Wasz czerwiec?
-wklejajcie swoje najlepsze linki z czerwca
 -maksymalna ilość linków do wklejenia to 3:)

 - miło będzie jak uczestnicy skomentują przynajmniej trzy wpisy biorące udział w zabawie
  - a linki wklejajcie w niebieski przycisk na dole:)

Pozdrawiam
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Do góry