Ubierz na miarę swojego faceta

 Nie z każdym facetem można wybrać się na modowe zakupy. Będą marudzić, narzekać, uciekać szybko ze sklepu ze stwierdzeniem, że nic im nie jest potrzebne. Niektórzy już na widok galerii handlowych dostają bólu brzucha, głowy, zbiera im się na wymioty.  Są też i tacy, którzy do mody nie przywiązują większej wagi. Dwie pary starych spodni, kilka koszulek jakieś buty i po co więcej. Może i niektórzy nasi mężczyźni nie czują takiej potrzeby, żeby ładnie i elegancko wyglądać, za to my taką potrzebę mamy. Chcemy mieć eleganckiego faceta u swojego boku. 


Ramallo to miejsce, w którym możesz ubrać na miarę swojego mężczyznę. Ceny produktów ustalane są indywidualnie, w zależności od rodzajów tkanin albo dodatków. Można też umówić się na spotkanie z doradcą, który pomoże stworzyć idealne ubranie, dobrze dopasowane do sylwetki. Wcale nie jest tak łatwo dopasować marynarkę, panowie popełniają często podstawowe błędy:
"Panowie często noszą za duże marynarki. Psuje to proporcje ciała, burzy całą symetrię sylwetki. Marynarka powinna w pewnym sensie dzielić nas na „pół”. Każdy jej element taki jak ramiona, plecy, pachy, talia, boki, wyłogi czy długość musi być dopasowany do ciebie. Jeśli masz „brzuszek” wybieraj marynarki z dwoma guzikami, za to trzy guziki powinni nosić panowie bardzo wysocy. Jeden guzik jest dobrym rozwiązaniem ale dla osób o atletycznej budowie – podkreśli ją dodatkowo."


Ramallo również szyje ubrania dla kobiet. Ceny nie są niskie, ale warto zapłacić za dobrą jakość, a takie ubrania na pewno zostaną z nami na dłużej. 
Skorzystałybyście z takie rozwiązania? Pozdrawiam

 

wpis powstał przy współpracy z http://www.ramallo.pl/Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Do góry