Biżuteria dla mężczyzn - wygraj vouchery na zakupy

 Znam mężczyzn, którzy za nic w świecie nie założyliby żadnej biżuterii. Może tylko obrączkę ślubną. Ale są też i tacy, którzy przez biżuterię potrafią wyrazić siebie. Delikatna biżuteria nada szyku każdej męskiej kreacji, a duży wybór biżuterii i męskich akcesoriów można znaleźć w sklepie https://www.trendhim.pl/. Bransoletki, kapelusze, kolczyki, pierścionki, naszyjniki, portfele i wiele innych rzeczy, które można kupić na prezent ukochanej osobie. 

 Nie macie pomysłu na walentynkowy prezent dla swoich mężczyzn? To już macie. Myślę, że w ofercie sklepu Trendhim znajdziecie coś na prezent nawet dla najbardziej wymagającego mężczyzny. A ja mam dla Was niespodziankę. Możecie wygrać dwa vouchery właśnie na zakupy w tym sklepie. 

Co zrobić, aby wygrać? Wystarczy zostawić komentarz z chęcią udziału w zabawie i napisać na co przeznaczyłybyście ten voucher. Proponuję również zaobserwować bloga po to, żeby nie przegapić wyników konkursu.  Zabawa trwa od dzisiaj czyli od 16 stycznia do 6 lutego. Po tym czasie podam wyniki, żeby prezenty mogły dotrzeć jeszcze przed Walentynkami. A do wygrania są dwa vouchery. Pierwszy na 100 zł, drugi na 70 zł. Sponsorem nagród jest oczywiście sklep Trendhim. 

PowodzeniaPatron konkursu https://fajnekonkursy.pl/


oraz https://swiat-konkursow.pl/

Komentarze

:)