Inspiracje z plakatami Poster Store i konkurs!

 Kocham plakaty, w domu mam je już chyba wszędzie. A jeszcze w łazience nie mam, ale to tylko kwestia czasu:) Plakaty odmieniają każde wnętrze. I nie ważne czy to kuchnia, salon, łazienka czy przedpokój. Pasują wszędzie, a odpowiednio dobrane potrafią stworzyć na ścianie piękną galerię. W Poster Store inspiracji znajdziemy mnóstwo. Wybór jest ogromny i czasami trudno się zdecydować co wybrać, żeby wszystko idealnie do siebie pasowało. Dlatego bardzo podoba mi się, że na stronie sklepu są inspiracje i różne zestawienia plakatów, można od razu kupić gotową galerię:) 

Plakaty, obrazy są teraz bardzo modne. A u mnie są zawsze mile widziane:) Zobaczcie jakie plakaty pojawiły się w moim domu, a na końcu wpisu będę miała dla Was niespodziankę! 


Wybrałam dwa plakaty dla dzieci. Takie plakaty ślicznie wyglądają w pokoju dziecięcym. Mój starszy syn właśnie ma fazę, żeby mu kupić królika, więc na razie dostał takiego na plakacie!
Inne plakaty pasują mi do salony. Dwa znalazły swoje miejsce nad atrapą kominka.Jeśli podobają Wam się takie plakaty, to możecie wygrać voucher na plakaty o wartości 200 zł. Wystarczy jak polubicie profil Poster Store na Instagramie tutaj oraz odpowiecie na pytanie: Gdzie chcielibyście w swoim domu powiesić plakaty. Fajnie gdybyście podesłali w komentarzu zdjęcie plakatu, który  najbardziej Wam się podoba:) Wyniki konkursu ogłoszę po 1 listopada. 

A jeśli już teraz macie ochotę na wybrane plakaty, to łapcie rabat: z kodem "zapachmoichinspiracji35" macie 35% rabatu na plakaty z wył. kategorii Selection, który będzie ważny do 16 listopada do północy.

Pozdrawiam


patronem wpisu jest Poster Store

Komentarze

:)