Chillbox lipcowy - przegląd pudełka

 

Po małej przerwie zamówiłam kolejnego Chillboxa. Tym razem startera czyli boxa tańszego, ale z mniejszą zawartością. 


A w pudełku znajduje się:
- Trzyetapowa maseczka rumiankowa Bergamo - 17.99 zł
Maseczka wygląda ciekawie. Cały zabieg składa się z peelingu, ampułki i maseczki w czarnej płacie. Lubię takie wynalazki więc już niebawem przetestuję:)

- Koreańskie plastry oczyszczające na nos - 12,99 zł
W opakowaniu znajdują się trzy sztuki, a takich plasterków nigdy dość i zawsze się przydają, więc fajnie, że były w tej edycji.


- Biosiarczkowy krem witaminowo - odżywczy do twarzy Balneokosmetyki - 43,00 zł
Cieszę się, że ten krem znalazł się w pudełku, ciekawie wygląda i zobaczymy czy się sprawdzi.


- Marynarski worek 39,90 zł - worek fajnie wygląda i myślę że będę do używać, ale jednak wolałabym torbę:( 


 - Książka - mam nadzieję, że tym razem się nie zawiodę, bo z książkami różnie bywa. W sumie zawsze mogę wybrać wariant boxa z kosmetykiem zamiast książki, ale zawsze jednak książka bardziej mnie kusi:)I to wszystko co znalazłam w tym boxie. Gdybym zamówiła pudełko pełnowartościowe to znalazłabym jeszcze w nim mgiełkę różaną i dwie przekąski.
W sumie to pudełko ciekawe, ale troszkę niedosyt pozostaje więc chyba warto zamawiać pełnowartościowe Chillboxy.

Tak myślę, że pomysł z tymi pudełkami to fajny sposób na biznes. Jednak nie jest łatwo się wybić. Przeglądając internet widziałam, że nie jedna taka firma zawiesiła swoją działalność, a przetrwają tylko najlepsi. Trzeba mieć na prawdę ciekawy pomysł i czymś się wyróżniać, niekoniecznie tylko niską ceną. Zaczynając z każdym biznesem trzeba postawić na reklamę i na pozycjonowanie stron.
Warto trochę zainwestować i zaufać specjalistom. Wtedy jest większa szansa, że biznes wypali. A już nie raz słyszałam, że jak nie ma cię w internecie,  to nie istniejesz. Jako firma oczywiście:) Teraz mamy takie czasy i niekiedy bez pomocy i pozycjonowania strony ani rusz! 

Pozdrawiam

Komentarze

:)