Co bym chciała mieć w swojej sypialni

Lubię swoją sypialnię, chociaż jest nieidealna i tak wiele rzeczy chciałabym w niej zmienić. Tak wyglądała jakiś czas temu, teraz zmienił się tylko obraz za łóżkiem.Co bym chciała mieć w swojej idealnej sypialni?

1. Ciekawą aranżację ściany za łóżkiem. Pomysłów jest bardzo dużo, a ja stawiam na białą cegłę. I marzy mi się coś w tym stylu:

Cegły na ścianie za łóżkiem
źródło: http://czterykaty.pl/inspiracje/7,153170,23450935,sciana-za-lozkiem-pomysly-na-udekorowanie-sciany-w-sypialni.html

2. Przytulny zagłówek. Do takiej białej cegły pasuje dużo zagłówków, a panele tapicerowana myślę, że są dobrym rozwiązaniem. I mogłoby to wyglądać mniej więcej tak:


źródło:  http://wjakwnetrze.pl/panele-tapicerowane-modulowy-zaglowek-lozka/

3. Wygodny kącik do czytania. W takim kąciku widzę wygodny fotel i lampkę. Dla książkoholika to wymarzone miejsceźródło: https://tikkurilapotegakolorow.pl/kaciki-do-czytania/

4. Biblioteczkę z prawdziwego zdarzenia. Może kiedyś uda mi się spełnić to marzenie, a na razie musi mi wystarczyć taki regał


5. Wygodny materac. Bo wygodny materac to podstawa. Bo jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz. W taki materac muszę zainwestować. 

Jest duży wybór przeróżnych materacy. Ciekawym rozwiązaniem jest materac przeciwodleżynowy . Kto się opiekuje osobą leżącą, obłożnie chorą, ten wie, że taki materac jest niezastąpiony. Zapewnia maksymalną wygodę, równomiernie rozłoży ciężar ciała, tak, że każda pozycja będzie wygodna. 

Co byście chciały mieć w swojej sypialni?

Pozdrawiam

Komentarze

sejf

:)