Lubię

Lubię zapach kawy o poranku, smak domowej szarlotki i cynamonowy zapach unoszący się po całym domu. 
 https://3.bp.blogspot.com/-i-ipQzjDTsM/V7w9SxbqaRI/AAAAAAAAVtw/THWzjACFV4Y1AXpapSjKPwsC71Gos1g4QCLcB/s1600/IMG_20160823_135046.jpg

Lubię pachnące kosmetyki, długie gorące kąpiele w pachnącej wannie pełnej piany. Lubię otulać się w zapach swoich ulubionych perfum.
Lubię zasypiać w pościeli pachnącej świeżością.
Lubię zapach wiosny, wszystko budzi się do życia i te kwiaty...
A i jeszcze herbatę z cytryną. 
Tyle zapachów, tyle smaków i wszystkie one dodają kolorów do naszego życia. Na co dzień może to nie zawsze doceniamy. Bo przecież to normalne, że czujemy zapachy, smaki, tak jesteśmy stworzeni. 

 

A wyobraź sobie, że budzisz się rano i nie czujesz zapachu swojej ulubionej kawy. W smaku jest jak woda. Ulubione ciastko też jest bez smaku. Wszystko czego spróbujesz to smakuje tak samo, czyli nijak. Obojętnie czy słodkie czy słone. Pryskasz się perfumami i nie czujesz zapachu. Dostajesz kwiaty najpiękniejsze na świecie, wąchasz i nic. Jak ugotujesz i dosmakujesz jakiekolwiek danie? Jak się wtedy czujesz?

Od tygodnia tak mam, nie czuję nic. Przez katar, który trwa w nieskończoność moje życie dosłownie straciło smak i zapach. Kawa smakuje jak woda, herbata jak woda i wszystko co zjem smakuje tak samo. Czuję się tak, jakbym patrzyła na świat przez szybę. Wszystko widzę ale nie czuję nic. I tylko mam nadzieję, że ten stan nie potrwa długo, a jak już odzyskam ten mój zagubiony zapach i smak to będę to doceniać jak jeszcze nie doceniałam w życiu. Jeśli teraz czytasz ten post i pijesz kawę, a jej zapach sprawia ci przyjemność to jesteś szczęściarzem, ja też teraz piję kawę i wiesz co czuję. 

Przed świętami już nie zdążę niczego napisać, dlatego dzisiaj życzę wesołych i pachnących świąt w gronie najbliższych, dużo miłości i spokoju. Oby to był dobry czas, pozdrawiam

Komentarze

15.09

Prestarrs Cheap Maxi Dresses

:)

AlisaPan Big Summer Sale Collection

sejf

:)