Beton dekoracyjny we wnętrzach

Moda na beton dekoracyjny we wnętrzach trwa. I nie ma się co dziwić, bo beton ma swój urok. Nie tylko ciekawie wygląda ale też ma wiele innych zalet. 


Posadzki dekoracyjne przeznaczone są do stosowanie w domach, mieszkaniach, biurach, kinach, sklepach. Szeroka paleta kolorów i wykończeń pozwala na indywidualne i niepowtarzalne aranżacje wnętrz , bez względu na to, czy budynek jest nowy czy poddawany renowacji. Trwały materiał skutecznie opiera się codziennemu użytkowaniu i zabrudzeniom tworząc niepowtarzalny klimat pomieszczeń. Takie posadzki mają możliwość być wykonane i wykończone na różne sposoby. Mogą być jednolite lub z wyraźnymi śladami obróbki powierzchni, matowe lub błyszczące. A jak już nam się znudzi dany kolor to możemy go zmienić w bardzo prosty sposób nakładając nową cienką warstwę. W pełni nienasiąkliwa powierzchnia doskonale chroni podłogę, zapobiegając zabrudzeniom i zaplamieniom, gwarantując wyjątkową czystość i całkowitą hipoalergiczność. 

Wiem, że beton dekoracyjny we wnętrzach nie każdemu może się spodobać. Jest bardzo surowy w odbiorze, wnętrza są dosyć zimne. Ale w takim wnętrzu możemy poszaleć z dodatkami, które nadają ciepła pomieszczeniom. Przytulne kanapy, kolorowe poduchy, małe dywaniki, odpowiednio dobrane zasłony. Dla mnie beton jest bardzo ciekawą opcją dekoracyjną. Więcej informacji o betonie dekoracyjnym znajdziecie na stronie http://cemexbeton.pl/produkty/slidart

 A jak Wam się podoba? Zastosowalibyście beton dekoracyjny w swoich domach?
Pozdrawiamwpis sponsorowany

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Do góry