Ostatnie wakacyjne linkowe party

Kochani zapraszam Was na ostatnie wakacyjne linkowe party. Ten wakacyjny czas zleciał błyskawicznie. Jednak ja bardzo lubię końcówkę lata. Upały odpuszczają, chociaż w tym roku to nie wiem czy tak szybko odpuszczą. Wieczory i ranki chłodniejsze, pierwsze spadające liście i zapowiedź jesieni. Lubię ten czas.


Powspominajmy tegoroczne lato, wklejcie linki do swoich postów związane z tymi wakacjami. Tematyka dowolna:) Chętnie poczytam, gdzie byliście, a może dopiero urlop i wakacje przed Wami?5 komentarzy:

 1. Ale to szybko zleciało, dopiero co ogłaszałaś na blogu linkowe party a tu już koniec :( Ale masz rację, jesień też ma swój urok, na wszystko przychodzi czas :)
  Przejrzę bloga i powklejam wakacyjne posty, których jeszcze nie wklejałam na linkowe party :)

  OdpowiedzUsuń
 2. właśnie o tym samym dzisiaj pomyślałam, niedawno ogłaszałam party , a to już koniec...

  OdpowiedzUsuń
 3. Chętnie się dołączę do linkowania, ale dopiero w poniedziałek. W poniedziałek zaczyna się moje Wyzwanie Blogowe i pierwszy temat, to wspomnienia z wakacji, także wtedy będę mieć opublikowany swój post. Jeśli miałabyś ochotę przyłączyć się ze swoimi dzisiejszymi wspomnieniami do poniedziałkowego tematu, to serdecznie Cie zapraszam:). Lifestylerka rusza pełna parą po wakacyjnym lenistwie;).

  OdpowiedzUsuń
 4. Było minęło dobrze że jest ciepło to tak jakoś te wakacje się przeciągną troszeczkę ;)
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Do góry