Hydrożelowa maska 3D Marion

Do zakupu tej maski nakłoniła mnie ciekawość i promocja. Zapłaciłam za nią ok.4zł. Pierwszy raz stosowałam tego typu maseczkę. Czy się sprawdziła???Po otwarciu wyszło takie galaretowate coś. Dopiero jak wyjęłam z opakowania ukazała się maseczka taka jak na zdjęciu.


Dokładnie postępowałam tak jak w instrukcji. Starałam się nałożyć delikatnie na twarz jednak to nie było takie proste. Maska spływała i miejscami robiły się w niej dziury. Nawet nie zrobiłam sobie w niej zdjęcia.


 Po bezowocnych staraniach musiałam się poddać i maska trafiła do kosza:(  Nie wiem co robiła nie tak. Takie wynalazki to raczej nie dla mnie, pozostanę przy tradycyjnych maseczkach. U mnie się nie sprawdziła. Miałyście kiedyś coś takiego???


10 komentarzy:

 1. Ja nigdy czegoś takiego nie używałam i też byłam ciekawa czy zda egzamin :) Nie zdała jak widać.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nigdy nie próbowałam takich innowacji, zwykle wybieram tradycyjne maseczki ;D

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie próbowałam, ale mnie ciekawiła, w takiej cenie można spróbować :))

  OdpowiedzUsuń
 4. nie miałam tej ale lubię maski tego tupu. cena przystępna dlaczego by nie spróbować. Jak wpadnie mi w oko to zakupię :)

  OdpowiedzUsuń
 5. O takie coś Małgosiu sam raz dla mnie - hm tak myślę ale kupię i wypróbuję bo już patrzec na siebie nie mogę pa buziaczki Marii śle

  OdpowiedzUsuń
 6. ja tej maseczki nie używałam, ale mogę szczerze polecić olejek arganowy (czysty i oryginalny), zapachu zbyt miłego nie ma, ale to ostatnio mój ulubiony kosmetyk :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Tego typu maseczki nie nakładałam jeszcze.

  OdpowiedzUsuń
 8. nie lubię tej firmy;p
  www.sandicious.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Ale dziwna, szkoda, że nie da się jej użyć.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Do góry