Przeczytane w marcu:)


Marzec jeszcze się nie skończył, a ja już mam przeczytane cztery książki. Uważam, że to jest niezły wynik przy dwójce małych dzieci. Zobaczcie co warto przeczytać:)


 1. Wszystkie nasze obietnice - Quinn i Graham przysięgali sobie miłość i wierzyli, że razem poradzą sobie ze wszystkimi przeciwnościami losu. Po latach rutyna i bezpłodność Quinn niszczą szczęśliwy związek. Małżonkowie oddalają się od siebie. Quinn skupia się tylko na sobie i na tym, że nie jest matką. Często obwinia za wszystko swojego męża. Czy pewna szkatułka, przygotowana przez Grahama w dniu ślubu, ocali ich związek? 
Książka wywołuje przeróżna emocje. Współczucie ale też gniew na główną bohaterkę. Bez względu na to, jak potoczą się losy tej pary, książkę warto przeczytać:) 


2. Ponieważ cię kocham - Nicole i Mark to szczęśliwe małżeństwo. Ale ich szczęście nie trwa długo. W centrum handlowym znika bez śladu ich pięcioletnia córeczka. Poszukiwania dziewczynki nie przynoszą rezultatów, a zrozpaczeni rodzice nie potrafią poradzić sobie z tą tragedią i się rozstają. Po pięciu latach córeczka pojawia się dokładnie w tym samym miejscu, w którym zniknęła. Co się z nią działo przez te wszystkie lata? Powrót córki to dopiero początek zaskakujących wydarzeń. 
Książka do końca jest tajemnicza, nic nie jest takie, jakie na początku się wydaje. A kto zna twórczość Musso to wie, że na pewno przy czytaniu nie będzie się nudzić, a autor umie zaskoczyć.:) 3. Ukraiński gambit - Akcja powieści rozgrywa się w znacznej części na kijowskim Majdanie w okresie między listopadem 2013 r. a lutym 2014 r. Książka ujawnia kulisy gry prowadzonej przez Rosję, której stawką jest europejski przyszłość Ukrainy. Pokazuje zróżnicowanie tego kraju, jego tragiczną historię, która wpływa na losy i kształtuje postawy jego mieszkańców. 
Książka jest z gatunku thriller polityczny, ale uważam, że thriller to za mocne słowo. Może raczej powieść historyczna? Są główni bohaterowie, a w tle nawet możemy dopatrzeć się historii miłosnej. Jednak mi troszkę brakowało emocji w tej książce. Czasami wydawało mi się, że czytam podręcznik do historii, suche fakty. Jakby autor bardziej skupił się na głównych bohaterach i ich emocjach to by wyszła super książka, bo temat na książkę uważam za bardzo ciekawy. 
"Ukraiński gambit" Wydawnictwo MG 

Wydawnictwo MG4. Królowie Bourbona - Brandfordowie zbili majątek na produkcji bourbona. Rodzina wiedzie bogate życie, opływając w luksus. Idealne życie? Niekoniecznie. Pod jego przykrywką występują zdrady, wiele tajemnic, konflikty między członkami rodziny. W książce znajdziemy i wątek kryminalny i romans. Dzieje się dużo i chociaż na początku nie bardzo byłam przekonana do tej książki, to jednak cała historia po czasie i mnie wciągnęła. Książka gruba, ale szybko się ją czyta, a historia tej rodziny nie kończy się na jednym tomie. Kolejny tom z tej serii "Dola aniołów" mam w planie do przeczytania:) 

Co ostatnio ciekawego czytacie?
Możecie coś polecić?

Pozdrawiam
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Do góry