Planeta Singli - fenomen komedii romantycznych

Lubicie komedie romantyczne? 
Może nie każdy do tego się przyznaje, bo przecież takie kino jest mało ambitne, wszystko już było, nic ciekawego nie może się wydarzyć. I zakończenia też wszystkie na jedno kopyto. A ja Wam powiem, że czasami lubię wybrać się do kina na romantyczną komedię. I zawsze jak jestem w kinie to prawie wszystkie miejsca na sali są pozajmowane. Czy się przyznajemy do tego, czy nie, to jednak widać, że lubimy takie filmy.Ponad dwa lata temu byłam na Planecie Singli i bardzo dobrze się bawiłam. A niedawno przeczytałam książkę, która powstała właśnie na podstawie filmu. Nigdy nie czytałam książki, która powstała na podstawie filmu, zawsze jednak filmy powstają na podstawie książek. I byłam ciekawa tej książki, ale też trochę podeszłam do niej z dystansem. 

Książkę czyta się dosyć szybko, zdarzają się wątki, których w filmie nie ma. Czytając cały czas porównywałam ją do filmu. Inaczej się nie dało! Powiem tak: książka mnie nie zaskoczyła właśnie dlatego, że znałam już całą historię, ale pomimo tego w niektórych miejscach mogłam się pośmiać. 
Film, jak dla mnie super, książka dobra. A teraz czekam na drugą część Planety Singli w wersji książkowej i planuję też w listopadzie wybrać się do kina. I już nie mogę się doczekać! 

Lubicie komedie romantyczne? Wybieracie się do kina na drugą część? 

"Planeta Singli" Ewa Markowska wydawnictwo Wielka LiteraPozdrawiam

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Do góry