"Nieśmiała" Sara Morant


Eleonore - nieśmiała, zagubiona. Na lekcjach zawsze siedzi skulona w ostatniej ławce. Najchętniej nie ruszałaby się z domu. W szkole chciałaby się stać niewidzialną, z nikim nie rozmawiać, żeby nikt od niej nic nie chciał. Tak na prawdę wolałaby po prostu zniknąć. Ale nie zawsze taka była, miała dwóch najlepszych przyjaciół, swojego brata bliźniaka Leo i przyjaciela Tylera. Niestety teraz została całkiem sama, świat jej się zawalił , a ona w pojedynkę próbuje stawić wszystkiemu czoła. 

Jason - pewny siebie buntownik, który zdobywa dziewczyny dla zabawy i porzuca. Zdobycie każdej jest dla niego wyzwaniem, jak już to osiągnie to znika z jej życia. Mało która jest w stanie oprzeć się jego urokowi. Tym razem za cel wybiera sobie właśnie Eleonore. Ma swój plan i postanawia wkraść się w jej łaski. Ale jak to w życiu bywa, z planami jest różnie, a Jason zauważa, że wszystko wymyka mu się spod kontroli. Tym bardziej, że na horyzoncie pojawia się ten trzeci...


"Mówi się, że czas leczy rany. To nieprawda. Czas pomaga nam o nich zapomnieć. I tyle. Strata bliskich jest nieuleczalna. Po niej nie można już dojść do siebie, chyba, że nie ma się serca"

Historia Eleonore jest smutna i poruszająca. Z uwagą śledzimy losy dziewczyny, jak po czasie dochodzi do siebie po stracie najbliższych. Jest zagubiona, bardzo samotna, ale mimo tego potrafi być wsparciem dla ojca i brata. 
Zakończenie jest zaskakujące, szczęśliwe, wywołujące uśmiech na twarzy:)

Książkę miałam możliwość przeczytać dzięki księgarni dadada.plpozdrawiam

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Do góry