Jak utrzymać porządek w garderobie?

Przy małych dzieciach utrzymanie porządku jest bardzo trudne, a czasami wręcz niemożliwe. Zabawki chociaż mają swoje miejsce, jakimś dziwnym trafem są wszędzie w całym domu. Poza tym  maluchy szybko rosną, ubrania ciągle trzeba zmieniać, przeglądać. Skarpetki za szybko potrafią się gubić o butach, rękawiczkach czy innych rzeczach już nie wspomnę. Jak w tym wszystkim utrzymać jakikolwiek ład? Właśnie się nad tym zastanawiam, planujemy remont i w końcu trzeba będzie zrobić porządek we wszystkich rzeczach, szczególnie ubraniach. 

 Po pierwsze chciałabym mieć wielką szafę, taką w której będzie można pomieścić wszystko, ubrania na zimę, na lato, buty, torebki itd. Taka szafa od dawna mi się marzy. Najlepiej zrobiona na wymiar.

Kolejna sprawa - kolorowe pudełka na szaliki, rękawiczki, apaszki, czapki. Dodatkowo może jakiś stojak na biżuterię. W sumie nie mam jej tak dużo dlatego jeden stojak w zupełności by wystarczył:)

Innym też dobrym rozwiązaniem są stojaki na ubrania. Do tej pory były wykorzystywane przeważnie w sklepach i nawet bym nie pomyślała, że idealnie mogą sprawdzić się w warunkach domowych. A jednak. Zalety takich stojaków: Po pierwsze nie zajmują dużo przestrzeni, potrafią zachować ład, utrzymać ubrania w dobrym stanie. Do tego wybór ubrań na pewno będzie znacznie łatwiejszy. Takie stojaki są lekkie, a dzięki zamontowanym kółkom można w dowolnej chwili zmienić ich ustawienie. 

Taka właśnie idealna garderoba mi się marzy, z wielką szafą i kilkom stojakami na ubrania. Garderoba marzeń, w której wszystko będzie na swoim miejscu, i nic nie będę musiała szukać. W której skarpetki, buty, czapki, rękawiczki i szaliki nie będą mogły się zgubić, nawet nie będą miały takiej możliwości:) Może wtedy będzie można zachować jakiś porządek, nawet z małymi dziećmi. Ale czy przy dzieciach jest to w ogóle możliwe? 

Jakie macie swoje sposoby na utrzymanie porządku w garderobach? Jak sobie radzicie przy małych dzieciach?

Pozdrawiam wpis sponsorowany

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Do góry