Wszystko o Valerii

 Czwarta i ostatnia książka o przygodach Valerii i jej koleżanek z Madrytu. "Wszystko o Valerii" z księgarni Tania Książka.

Czy nadszedł czas na happy end?

Czy miłość pokona pożądanie?

Jak potoczą się dalsze losy Valerii?

Ostatni tom kultowej serii o czterech temperamentnych Hiszpankach: Valerii, Nerei, Carmen i Loli. Madryckie lato przynosi nie tylko upały, ale także ogromne zmiany. Nerea nawiązuje coraz głębszą relację z Jorgem. Myśli Loli krążą wokół przełożonego. Carmen spotyka osobę, która całkowicie odmieni jej dotychczasowe życie. A Valeria próbuje dokonać wyboru między stabilnością a namiętnością. Jakie podejmą decyzje? Z jakimi konsekwencjami będą musiały się zmierzyć? Poznaj zakończenie historii czterech przyjaciółek i daj się porwać w ostatnią podróż do gorącego Madrytu.

 

Po czwarty tom nie miałam w planach sięgać. Zawirowaniami sercowymi Valerii byłam trochę zmęczona. Jednak ciekawość wzięła górę. Ostatni tom, może wydarzy się coś ciekawego? Jeśli chodzi o Valerię to była, jak zawsze, rozdarta uczuciowo pomiędzy dwoma mężczyznami. W trakcie czytania książki ten temat stawał się męczący. A książka do cienkich nie należy, ponad 500 stron. Główna bohaterka sama nie wiedziała czego chciała, podejmowała dziwne decyzje. Jej dwie przyjaciółki Lola i Nerea również mają miłosne dylematy. Sytuacje ratuje Carmen, która znalazła się na innym etapie życiowym niż jej przyjaciółki. Wyszła za mąż i została matką. I tutaj ciekawie jest przedstawiona jej postać, jak zmaga się z macierzyństwem. Chociaż dziewczyna bardzo kocha swojego synka, to czasami tęskni za beztroskimi czasami sprzed jego narodzenia. Musi pogodzić życie matki z życiem zawodowym i towarzyskim. 
Muszę przyznać, że pomimo wszystko książkę czyta się łatwo i miejscami  nawet przyjemnie. Lekka, niezobowiązująca lektura. Co najbardziej mi się w niej podobało? Epilog. Tam przedstawione jest życie przyjaciółek po latach. Fajnie, że autorka zrobiła takie właśnie zakończenie. To ostatnia książka o Valerii, a mi wcale nie jest żal że to koniec. 

Więcej książek tego typu znajdziecie w dziale książki dla kobiet w księgarni Tania Książka.

Pozdrawiam


#współpraca

Komentarze

:)